Magnetowid ten przyjmuje taśme, zaciąga zabieraki i staje - nie świeci wyświetlacz (żarzenie jest) jedynie co działa to eject. Po wciśnięciu taśmę prawidłowo oddaje i power wyłącza się do st.by (zabieraki wciągają taśme).
Napięcia z zasilacza prawidłowe, zailania na procku też niby w porządku z eurozłącza nic nie wychodzi. Nie wiem czego już się czepić?
Napięcia z zasilacza prawidłowe, zailania na procku też niby w porządku z eurozłącza nic nie wychodzi. Nie wiem czego już się czepić?