W TV nie ma synchronizacji H i V z tunera i z AV. Z Euro obraz wychodzi dobry na inny TV.
TV oparty jest na układach:
PCA84C640P/030 - podstawiono
Tda4504A - podstawiono
TDA8452A - Podstawiono TDA8452
Tda8451
TDA8390A - podstawiono
SAA5246AP/T podstawiono SAA5246AP/H
PCF84C81/CTV974 - podstawiono PCF84C81/972 1*1
Nie wiadiamo co to za chassis. Jest na nim naklejka 20'' ORION
TV mało popularny z 1994 roku
Obraz jest taki jak w niektórych TV gdy się odłączy moduł TXT - potencjometrem H-sync można obraz postawić w pion i prawie zatrzymać, a w pionie jest bardzo powoli się przesuwa, tak jak w bardzo starych telewizorach lampowych np: LIBRA, gdy się nie dawało uzyskać synchronizacji.
Co pomierzyć i gdzie?
Na czwartej nodze TDA8452 nie zaobserwowano impulsów.
TV oparty jest na układach:
PCA84C640P/030 - podstawiono
Tda4504A - podstawiono
TDA8452A - Podstawiono TDA8452
Tda8451
TDA8390A - podstawiono
SAA5246AP/T podstawiono SAA5246AP/H
PCF84C81/CTV974 - podstawiono PCF84C81/972 1*1
Nie wiadiamo co to za chassis. Jest na nim naklejka 20'' ORION
TV mało popularny z 1994 roku
Obraz jest taki jak w niektórych TV gdy się odłączy moduł TXT - potencjometrem H-sync można obraz postawić w pion i prawie zatrzymać, a w pionie jest bardzo powoli się przesuwa, tak jak w bardzo starych telewizorach lampowych np: LIBRA, gdy się nie dawało uzyskać synchronizacji.
Co pomierzyć i gdzie?
Na czwartej nodze TDA8452 nie zaobserwowano impulsów.