Witam. Posiadam Sound Blaster Audigy. Przy instalacji oryginalnych sterowników otrzymanych z płytki po włączeniu filmu i przesunięciu suwaka następuje samoczynne podgłośnienie dźwięku. Zaś przy windowsowych sterownikach tego problemu nie ma. Karta była sprawdzana na różnych konfiguracjach,ale problem jest ten sam. Dodatkowo przy instalacji sterowników ściąganych od producenta komputrer w połowie instalacji sam sie restartuje i ywywala wszystkie sterowniki do karty oraz unieruchamia npędy cd i dvd.Co moze być tego przyczzną? Prosze o odp.