Witam
Mam radio blaupunkt london rdm 42 i mam pytanie czy ono ma jakieś zabezpieczenie przed słabym akumulatorem, bo jak np. mam zgaszony silnik to się nie włącza, ale jak jadę tylko tak z 10 minut, co najmniej to wtedy się włącza, ale potrafi się zaraz wyłączyć. Może prąd do radia mam poprowadzić przez jakiś przekaźnik?? A i nie wyświetlają mi się niektóre literki, cyfry na wyświetlaczu da się coś z tym zrobić?
Dziękuje i pozdrawiam
Mam radio blaupunkt london rdm 42 i mam pytanie czy ono ma jakieś zabezpieczenie przed słabym akumulatorem, bo jak np. mam zgaszony silnik to się nie włącza, ale jak jadę tylko tak z 10 minut, co najmniej to wtedy się włącza, ale potrafi się zaraz wyłączyć. Może prąd do radia mam poprowadzić przez jakiś przekaźnik?? A i nie wyświetlają mi się niektóre literki, cyfry na wyświetlaczu da się coś z tym zrobić?
Dziękuje i pozdrawiam