logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Skrzynia 30l. Głośnik basowy Powerbas 1245 30 cm średnicy.

pocztowa1 15 Gru 2006 14:30 3520 4
REKLAMA
  • #1 3333771
    pocztowa1
    Poziom 11  
    Posty: 80
    Ocena: 6
    mam głośnik basowy powerbas 1254 30 cm średnicy. Chcem zrobic skrzynke 30 l zamkniętą. Jakie mają być wymiary w "cm"?
  • REKLAMA
  • #2 3333787
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    szeroka na 32 cm , wysoka na 32 cm i gleboka na 30 cm sa to wymiary wewnetrzne do tego po doliczaj jeszcze grubosci scianek:)
  • REKLAMA
  • #3 3333842
    pocztowa1
    Poziom 11  
    Posty: 80
    Ocena: 6
    a mógłbyś to rozpisać na rysunku

    Dodano po 2 [minuty]:

    jedna strona pochylona.
    Załączniki:
    • Skrzynia 30l. Głośnik basowy Powerbas 1245 30 cm średnicy. skrzynia.jpg (5.89 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 3334163
    katorznik
    Poziom 12  
    Posty: 52
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    hehe tez sie zastanawialem jak to policzyc



    sposob jest banalny-trzeba jako podstawe obrac bok, ktory jest trapezem i policzyc objetosc trapezoidu

    wzor na objetosc
    (szerokosc na dole + szerokosc na gorze)*wysokosc suba

    to wszystko przez 2


    i gitara




    pozdro :)
  • #5 3334668
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    pocztowa1 napisał:
    mam głośnik basowy powerbas 1254 30 cm średnicy. chcę zrobic skrzynke 30 l zamkniętą. Jakie mają być wymiary w "cm"?

    Jak kupiłeś w essie to pisz do nich i ci zrobią co do mm.
REKLAMA