#1 3333771 15 Gru 2006 14:30 pocztowa1 pocztowa1 Poziom 11 Posty: 80 Ocena: 6 Autor tematu Post #1 3333771 15 Gru 2006 14:30 mam głośnik basowy powerbas 1254 30 cm średnicy. Chcem zrobic skrzynke 30 l zamkniętą. Jakie mają być wymiary w "cm"?
#2 3333787 15 Gru 2006 14:36 crazy_88 crazy_88 Poziom 42 Posty: 7929 Pomógł: 1008 Ocena: 165 Pomocny post? (+1) Post #2 3333787 15 Gru 2006 14:36 szeroka na 32 cm , wysoka na 32 cm i gleboka na 30 cm sa to wymiary wewnetrzne do tego po doliczaj jeszcze grubosci scianek:)
#3 3333842 15 Gru 2006 14:58 pocztowa1 pocztowa1 Poziom 11 Posty: 80 Ocena: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3333842 15 Gru 2006 14:58 a mógłbyś to rozpisać na rysunku Dodano po 2 [minuty]: jedna strona pochylona. Załączniki: skrzynia.jpg (5.89 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#4 3334163 15 Gru 2006 16:35 katorznik katorznik Poziom 12 Posty: 52 Pomógł: 1 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 3334163 15 Gru 2006 16:35 hehe tez sie zastanawialem jak to policzyc sposob jest banalny-trzeba jako podstawe obrac bok, ktory jest trapezem i policzyc objetosc trapezoidu wzor na objetosc (szerokosc na dole + szerokosc na gorze)*wysokosc suba to wszystko przez 2 i gitara pozdro
#5 3334668 15 Gru 2006 18:51 powalla powalla Moderator CarAudio Posty: 11277 Pomógł: 847 Ocena: 737 Pomocny post? (0) Post #5 3334668 15 Gru 2006 18:51 pocztowa1 napisał: mam głośnik basowy powerbas 1254 30 cm średnicy. chcę zrobic skrzynke 30 l zamkniętą. Jakie mają być wymiary w "cm"? Jak kupiłeś w essie to pisz do nich i ci zrobią co do mm.