Witam wszystkich czytajacych mam pytanie czy sterownik ten co w temacie mozna programowac bezposrednio przez RS232 czy potrzebuje on specjalnego adaptera np rs232 na rs422 lub rs485
jesli mozna go programowac bezposrednio przez rs232 i posiada ktos opis kabla do tego to bylbym wdzieczny za podeslanie
z gory wielkie dzieki
pozdrawiam
Andrzej
jesli mozna go programowac bezposrednio przez rs232 i posiada ktos opis kabla do tego to bylbym wdzieczny za podeslanie
z gory wielkie dzieki
pozdrawiam
Andrzej