witam,
mam prośbe czy ktoś z instalatorów jest w stanie narysowac mi schemat i jak ustawic parametry centrali wg poniższego zestawienia. To dopiero moje pierwsze kroki w montażu alarmów i nie chce czegoś spieprzyć . Za pomoc dziekuje
mam 4 kontraktony , 2 cobalty (zwykłe), 2 rokonet zodiak pro rk410 , 1 indigo i oczywiście lcd i sygnalizator 4001
chciałbym aby było to tak połączone
do z1,z2,z3 - 3 kontraktony
do z1 w LCD - 1 kontakton (wejście)
do z4,z5 - 2 cobalty
do z6,z7 - 2 rokonety
do z8 - indigo
za pomoc byłbym bardzo wdzięczny
programować mogę przez rs
mam prośbe czy ktoś z instalatorów jest w stanie narysowac mi schemat i jak ustawic parametry centrali wg poniższego zestawienia. To dopiero moje pierwsze kroki w montażu alarmów i nie chce czegoś spieprzyć . Za pomoc dziekuje
mam 4 kontraktony , 2 cobalty (zwykłe), 2 rokonet zodiak pro rk410 , 1 indigo i oczywiście lcd i sygnalizator 4001
chciałbym aby było to tak połączone
do z1,z2,z3 - 3 kontraktony
do z1 w LCD - 1 kontakton (wejście)
do z4,z5 - 2 cobalty
do z6,z7 - 2 rokonety
do z8 - indigo
za pomoc byłbym bardzo wdzięczny
programować mogę przez rs