logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens MC60 - czy warto naprawiać uszkodzoną płytę główną?

mumin5478 17 Gru 2006 15:59 950 5
REKLAMA
  • #1 3341232
    mumin5478
    Poziom 11  
    Posty: 14
    Witam speców od GSM
    Mam następujący probelm telefon nie włancza się nie pomogło wgrywanie softu i innych bajerów, słowem jakaś mechaniczna ustera. Oddałem do serwisu (takiego co naprawiają tel do 100zł) powiedzieli mi że nie opłaca się naprawiać tel gdyż siadła płyta główna i przekroczyło by to jego wartość-lepiej kupić taki sam używany. W sumie racja ale co na tej płycie mogło siąść??Nie jest to drobny element...Przywiąałem się do telefoniku jeszcze go na straty nie spisałem! Jest jakiś serwis wysyłkowy telefonów komórkowy (sprawdzony)?? tani... Ktoś posiada dobrą płytę :> niepotrzebną??

    pozdrawiam i dziękuje za ewentualną pomoc
  • REKLAMA
  • #2 3341443
    Adamo3A
    Poziom 14  
    Posty: 165
    Pomógł: 5
    Ocena: 20
    Nie wiesz co ten "serwis" w nim robił, chodzi mi o to czy grzali, kąpali, może coś wymieniali?
  • REKLAMA
  • #3 3341567
    mumin5478
    Poziom 11  
    Posty: 14
    W serwisie tylko stwierdzili usterkę, rozkręcili domyślam się tel lub nie. Powiedzieli mi że trzeba wymienić całą płytę a to sięnie opłaca
  • REKLAMA
  • #4 3341609
    Endriu64
    Poziom 19  
    Posty: 475
    Pomógł: 22
    Ocena: 25
    eh... to moze sam coś spróbuj ? Rozkręc fona wygrzej Dialoga i procka, może pójdzie jak nie to wgrywanie naprawiających rzeczy.
  • REKLAMA
  • #5 3341846
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę o PW i wysyłkowo naprawimy ten telefon.
    pozdr
  • #6 3341946
    mumin5478
    Poziom 11  
    Posty: 14
    jak nie będzie innego wyjścia to tak zrobię, komuś go podeśle. Endriu64 tak się naprawia pralkę...dzięki za radę. (w tym miejscu powinno pisać...!@#$)
REKLAMA