Witam speców od GSM
Mam następujący probelm telefon nie włancza się nie pomogło wgrywanie softu i innych bajerów, słowem jakaś mechaniczna ustera. Oddałem do serwisu (takiego co naprawiają tel do 100zł) powiedzieli mi że nie opłaca się naprawiać tel gdyż siadła płyta główna i przekroczyło by to jego wartość-lepiej kupić taki sam używany. W sumie racja ale co na tej płycie mogło siąść??Nie jest to drobny element...Przywiąałem się do telefoniku jeszcze go na straty nie spisałem! Jest jakiś serwis wysyłkowy telefonów komórkowy (sprawdzony)?? tani... Ktoś posiada dobrą płytę :> niepotrzebną??
pozdrawiam i dziękuje za ewentualną pomoc
Mam następujący probelm telefon nie włancza się nie pomogło wgrywanie softu i innych bajerów, słowem jakaś mechaniczna ustera. Oddałem do serwisu (takiego co naprawiają tel do 100zł) powiedzieli mi że nie opłaca się naprawiać tel gdyż siadła płyta główna i przekroczyło by to jego wartość-lepiej kupić taki sam używany. W sumie racja ale co na tej płycie mogło siąść??Nie jest to drobny element...Przywiąałem się do telefoniku jeszcze go na straty nie spisałem! Jest jakiś serwis wysyłkowy telefonów komórkowy (sprawdzony)?? tani... Ktoś posiada dobrą płytę :> niepotrzebną??
pozdrawiam i dziękuje za ewentualną pomoc