Witam.
Na wstępie piszę, że nie znam się na budowie wzmacniaczy.
Chciałbym zbudować wzmacniacz oparty na dwóch modułach:
http://www.cartonaudio.wroclaw.pl/modul_mos400.html
Z tego co wyczytałem to moduły z Carton Audio przysyłają już zmontowane, uruchomione i sprawdzone.
Co będzie mi potrzebne do zbudowania zasilacza? Czy mógłby mi ktoś pomóc w zaprojektowaniu go.
Zasilacz ten musi obsłużyć 2 moduły (2x 82VDC i max 15A), przedwzmacniacz (12V, 40mA) oraz opcjonalnie: 1 lub 2 wentylatory (1x lub 2x 12V, 12mA) i wskaźnik poziomu sygnału (12÷18VDC)
Chciałbym dodać do tego jeszcze układ zabezpieczenia termicznego ( moduły zawierają już zabezpieczenie przed pojawieniem się napięcia stałego na jego wyjściu, przeciwzwarciowe oraz przeciążeniowe)
Czy będzie mi potrzebny filtr subsoniczny?
Ile orientacyjnie będzie to kosztować taki zasilacz?
Na wstępie piszę, że nie znam się na budowie wzmacniaczy.
Chciałbym zbudować wzmacniacz oparty na dwóch modułach:
http://www.cartonaudio.wroclaw.pl/modul_mos400.html
Z tego co wyczytałem to moduły z Carton Audio przysyłają już zmontowane, uruchomione i sprawdzone.
Co będzie mi potrzebne do zbudowania zasilacza? Czy mógłby mi ktoś pomóc w zaprojektowaniu go.
Zasilacz ten musi obsłużyć 2 moduły (2x 82VDC i max 15A), przedwzmacniacz (12V, 40mA) oraz opcjonalnie: 1 lub 2 wentylatory (1x lub 2x 12V, 12mA) i wskaźnik poziomu sygnału (12÷18VDC)
Chciałbym dodać do tego jeszcze układ zabezpieczenia termicznego ( moduły zawierają już zabezpieczenie przed pojawieniem się napięcia stałego na jego wyjściu, przeciwzwarciowe oraz przeciążeniowe)
Czy będzie mi potrzebny filtr subsoniczny?
Ile orientacyjnie będzie to kosztować taki zasilacz?