Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar Dalia PDH-885

29 Sie 2003 10:00 7171 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Stalem sie posiadaczem takiej pralki i nie wiem jak to dziala.
    Zamknalem drzwiczki i nie moge otworzyc. Nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z automatem. Wiem ze jest blokada ale po wlaczeniu jej ta blokada nie puszcza. Jest jakis przycisk (o symbolu chyba klodki) i jest jakby wcisniety bez mozliwosci wycisniecia. Chodzi mi glownie o obsluge tych drzwiczek. Jak sie one zachowuja, kiedy sie otwieraja i w jaki sposob?
    Najbardziej potrzebuje instrukcji obslugi do tej pralki.
    Za pomoc z gory dziekuje.
  • Poziom 11  
    Drzwiczki otwierają sie przyciskiem z kluczykiem (ostatni po prawej stronire w górnym rzedzie).
    Zadziała około 3 minuty po wyłączeniu przyciskiem włączenie pralki.
    W wypadku wcisnietego przycisku włączenia zasilania dzrwuiczki sie nie otworzą.

Przycisk chodzi dośc ciężko, trzeba go wcisnąc dość głęboko.
  • Poziom 10  
    dzieki za odpowiedz ale mam jeszcze pytanie.
    Nie mam w tej chwili dostepu do tej pralki ale z tego co pamietam to przycisk byl wcisniety na ok 1cm. Czy mogl sie zaciac??
    Ale wtedy chyba powinna byc ciagle otwarta.
    Sytuacja byla taka ze pralka byla odlaczona od produ (wyjeta wtyczka) i miala otwarte drzwi. Po ich zamknieciu nie moglem juz otwarzyc probujac przy zasilaniu i bez.
    Bardzo potrzebuje instrukcji obslugi do niej bo nie wiem jakie sa funkcje
    przyciskow no i jak ja otworzyc teraz.
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Blokada drzwiczek związana jest z wyłącznikiem blokady,który prawdopodobnie je zablokował.
    Musisz się dostać do pralki od wewnątrz
    i zwolnic tą blokadę.
  • Poziom 10  
    Dzieki za podpowiedzi. Po zdjeciu gornej plyty okazalo sie ze wlacznik wpadl do srodka dlatego przycisk byl wcisniety. Chyba brakuje jakiegos elementu mocujacego ten mechanizm do przedniego panelu bo jako tako nie pasuje to w tamta dziure.
    Ale juz jet ok bo drzwi otworzylem.
    Dzieki jeszcze raz za informacje
    -Mariusz