Witam niedawno otrzymałem od znajomego ten kolorofon jednakże ładnie gra dopiero w momencie gdy wzmocnienie dźwięku będzie dość duże czego to może być przyczyna.Oprócz tego prosiłbym o schemat w pełni zgodny z moim kolorofonem (tylko do tego modelu) mam wersję z czterema potencjometrami obrotowymi.A wzmacniacz jest na 4Ω.bardzo proszę o pomoc w tej sprawie bo co to będzie za sylwester bez kolorofonu.....
Dodano po 41 [sekundy]:
Dodam że słabo świeci nawet gdy potencjometry w ko0lorofone będą na maxymalnej pozycjii
Dodano po 41 [sekundy]:
Dodam że słabo świeci nawet gdy potencjometry w ko0lorofone będą na maxymalnej pozycjii