Notebook IBM 600x... padło podświetlanie matrycy, pomyślałem że spróbuje zmienić inwerter i bedzie dobrze:) znalazłem inwerter z innego 600x ale niestety troszke inaczej wyglądał, podłączyłem, lampa świeci przez pare sekund potem gaśnie, jak włacze go ponownie to znowu pare sek i zgasnie... no dobra,pomyslalem-nie ten inwerter. Zorganizowalem identyczny jak byl wczesniej, i teraz lampa poprostu mruga - włacza sie i wyłacza w równych odstepach czasu, tak jak kierunkowskazy w aucie
Czyżby jednak usterka nie leżała po stronie inwertera?? Gdzie szukać przyczyny?? Dodam, że z jednego i drugiego inwertera w tych chwilach kiedy lampa świeciła dochodziły odgłosy buczenia...