matidanko6 napisał: rodzinka mi go nie kupi

a pomysł niezły a odnośnie sagemów to u mnie kt nie robi sagemów bo to się nie opłaca bo jest ich za mało
Aha wszystkiego mało noki i siemensów też... ale jakoś jak już sprzęt jest to się okazuje że tego troche się trafia. Ja w 12tyś mieście mam kupionego SagMaster'a i później jeszcze SCDR2 do tego dokupiłem... sprzęt topornie się zwracał ale jest jedna święta zasada rządząca światem... kto nie inwestuje ten nie zarabia. Nawet aby coś porządnie ukraść to trzeba jakiś dobry sprzęt kupić
@hard
Dziwne podejście do tych dzwoniących dla których odradzasz, święte prawo klienta jak mu się podoba telefon i w dodatku zgadza się na Twoją cene za lang+sim to niech bierze

A co do serwisowania co w tym trudnego ? Transmisja po TP i LPT, duży plus jakby to zwykłym kablem szło to by już się dobrali tacy co po 10zł by robili simi z tego, tendencja idzie w innym kierunku, telefony powinny być odblokowywalne ale z dużym stopnie skomlikowania motorola/sagem i siemens TP właśnie to pokazały u mnie wszyscy robiący na domie za kilka zł. simlocki po pojawieniu się skomplikowanych simlocków odpadli a i ceny wszędzie skoczyły do góry co jest bardzo dobre
A serwer on-line... no cóż taka tendencja aby klony zabić i abyś wiedział że kupując oryginał za miesiąc pół polski nie będzie się z Ciebie śmiać bo kupią sobie 10x taniej na allegro podczas ataku klonów.