Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola V3x bateria trzyma zbyt krótko

22 Gru 2006 22:43 2014 6
  • Poziom 13  
    Witam!
    Posiadam telefon Motorola V3x Mam go od 2 tygodni. Mam problem z baterią. telefon trzyma mi 1 dzień, nawet gdy mało go używam. Telefon jest nowy przywieziony z Irlandii. Ma polskie menu i ściągniętego simlocka. Chciałem zapytać co może być przyczyną tego krótkiego czasu czuwania? Bateria źle sformatowana, winna ładowarka ( jest na gniazdka irlandzkie ), źle wgrany soft, a może jakaś funkcja jest włączona co pobiera prądu duo ( jak tak to jaka i jak ją wyłączyć). jeśli ktoś ma instrukcję obsługi do tego telefonu byłbym bardzo wdzięczny! Na koniec mam pytanie do użytkowników tego telefonu. Jak idzie zmienić na pulpicie telefonu (głównym ekranie) żeby pod prawym przyciskiem były np wiadomości ( bo mam PLANET 3 ) i nie wiem jak to zmienić. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc!
    Moderowany przez MILO:

Precyzuje temat, bo samo V3x to co to znaczy...?Poprawiłem

• Poziom 13  
    Jeżeli chodzi o funkcję prawego przycisku żeby ją zmienić potrzebował byś wrzucić jej nowy soft nie brandowany na żadną sieć i wtedy można zmieniac ta funkcję jak coś to posiadam takiego monsterka z pl menu

Dodano po 28 [sekundy]:

Jeżeli chodzi o funkcję prawego przycisku żeby ją zmienić potrzebował byś wrzucić jej nowy soft nie brandowany na żadną sieć i wtedy można zmieniac ta funkcję jak coś to posiadam takiego monsterka z pl menu
  • Poziom 13  
    bluetooth jest wyłączony. natomiast nie wiem co to za ikonki zaraz koło zasięgu. ale teraz mam instrukcję której tak długo szukałem ( bo na oficjalnej stronie nie było po polsku ) altari wielkie dzięki!!!! A co do mojej baterii jest coś bardzo dziwnego. Zacząłem ją ładować wczoraj ok 22 ( przy włączonym telefonie) o 9 rano dzisiaj telefon był naładowany ale nie wyciągałem ładowarki bo mówię że sobie jeszcze pośpię. Jak wstałem o 11 telefon zaś się ładował no i miał dopiero 1 kreskę naładowaną :) Więc może ładowarka jest walnięta ?? Altari jak byś znalazł instrukcję do V3X to byłbym jeszcze bardziej wdzięczny, bo V3I nie ma wszystkich funkcji co V3X tylko że chciałbym po polsku
  • Poziom 13  
    Wsadziłem nową baterię (oryginalną z MOTOROLI ) ładowałem ładowarką na polskie gniazdka również oryginalną MOTOROLA ( do tego modelu telefonu). Baterie formatowałem przez 15 godzin. Mimo to nadal trzyma tylko 1 dzień ( dzień trzyma a w nocy zawsze się rozładowuje). Co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc :(.

• Poziom 11  
    zmień flashke... na matraxie dowiesz sie która flashka najdłużej trzyma baterie potem wyłącz bluetooth i sprawdz czy masz włączoną oszczędność baterii... Bateria oryginał ta co kupiłeś ?? Też tak miałem jak ty z jednym telefonem.... Zrobiłem to co wyżej napisałem kupiłem na allegro oryginalną baterie i ładowarke i telefon 3ma 4dni...
  • Poziom 13  
    Mam wyłączony bluetooth, mam włączoną oszczędność baterii, kupiłem oryginalną baterię i ładowarkę. Ile kosztuje takie sflashowanie telefonu, bo sam boje się to robić?!

Wgrałem nowy soft (koszt 30zł) problem znikł. Telefon trzyma do tygodnia. Pozdrawiam!