Witam
Konfiguracja:
Zasilacze podstawielem dwa: jakas 250W i 300W.
Plyta glowna: Abit BE6
Procesor:
Pentium III 600E/256/100/1.65V
Celeron 400MHz
Celeron 333MHz
Pamiec:
3x32MB
Probowalem rowniez pojedyncze kosci
Video:
ATI Rage Fury 16MB (1998)
Diamond Multimedia Viper V770
Creative Blaster ... na PCI
HDD:
Baracuda 80GB
Maxtor 30GB
Caviar 3,2GB
Wypisalem cala liste co podstawialem i jest ten sam rezultat.
Jak dluzej postoi to odpali sie za 1 razem pochodzi czasem pare godzin nawet 2-3 dni non-stop, a innym razem po 2 min zawiesi sie (gasnie monitor i pali sie kontrolka od POWER i HDD na obudowie).
Nie mozna go zrestartowac, nawet nie reaguje na POWER switch na obudowie, po odlaczewniu kabla zasilajacego z tylu obudowy i ponownym podlaczeniu efekt jest ten sam tzn swieci sie kontrolka POWER i HDD, ekran czarny, zero dzwiekow ze strony plyty glownej i nie reaguje na przyciski.
Disiaj podstawialem mu Baracude 80GB i na taka konfiguracje:
Abit BE6
P3 600E
RAM: 3x32MB
Diamond Viper V770
Baracuda 80GB
LG DVD-RW x12
Na tej konfiguracjii raz sie tak zwiesil.
Odlaczylem mu zasilanie z tylu obudowy wlaczam to samo.
Odlaczylem zasilacz od plyty zostawialme na jakies 10 min, podlaczam odpalil i narazie chodzi.
Za pare minut dorzuce info o sprzecie z Everesta.
Co to moze byc waszym zdaniem (kondy na plycie)?
Ewidentnie widac ze to plyta cos kaszani ale co na niej moze byc uszkodozne ?
A tak przy okazji co to za seria procesorow z literka E (P3 600E) - serwerowe?
Pozdr. Procekkk
Konfiguracja:
Zasilacze podstawielem dwa: jakas 250W i 300W.
Plyta glowna: Abit BE6
Procesor:
Pentium III 600E/256/100/1.65V
Celeron 400MHz
Celeron 333MHz
Pamiec:
3x32MB
Probowalem rowniez pojedyncze kosci
Video:
ATI Rage Fury 16MB (1998)
Diamond Multimedia Viper V770
Creative Blaster ... na PCI
HDD:
Baracuda 80GB
Maxtor 30GB
Caviar 3,2GB
Wypisalem cala liste co podstawialem i jest ten sam rezultat.
Jak dluzej postoi to odpali sie za 1 razem pochodzi czasem pare godzin nawet 2-3 dni non-stop, a innym razem po 2 min zawiesi sie (gasnie monitor i pali sie kontrolka od POWER i HDD na obudowie).
Nie mozna go zrestartowac, nawet nie reaguje na POWER switch na obudowie, po odlaczewniu kabla zasilajacego z tylu obudowy i ponownym podlaczeniu efekt jest ten sam tzn swieci sie kontrolka POWER i HDD, ekran czarny, zero dzwiekow ze strony plyty glownej i nie reaguje na przyciski.
Disiaj podstawialem mu Baracude 80GB i na taka konfiguracje:
Abit BE6
P3 600E
RAM: 3x32MB
Diamond Viper V770
Baracuda 80GB
LG DVD-RW x12
Na tej konfiguracjii raz sie tak zwiesil.
Odlaczylem mu zasilanie z tylu obudowy wlaczam to samo.
Odlaczylem zasilacz od plyty zostawialme na jakies 10 min, podlaczam odpalil i narazie chodzi.
Za pare minut dorzuce info o sprzecie z Everesta.
Co to moze byc waszym zdaniem (kondy na plycie)?
Ewidentnie widac ze to plyta cos kaszani ale co na niej moze byc uszkodozne ?
A tak przy okazji co to za seria procesorow z literka E (P3 600E) - serwerowe?
Pozdr. Procekkk