witam ! mam pytanko bo posiadam radiowke i do dej pory sciagalem sobie muzyczke elegancko przez bershera i normalnie sie polaczał z siecia a od pewnego czasu zaden program niechce sie polaczyc z siecia i niewiem co jest grane?? internet dziala normalnie stronki sie otwieraja a P2P lipa:( prosze o jakies wskazowki
Moderowany przez nietykalny:Zmieniłem tytuł tematu na bardziej obrazowy