Jak w temacie
Rozwiązałem problem Instalki , teraz wymaga podłączenia do USB -
zrobiłem to - NIC
Nerwy mi puszczają już.
Nawet zmierzyłem napięcie na tym zasmarkanym USB jest OK - 5.04V
Nie wiem co robić.
Ponadto jak ją podłączam ,Binbows powinien wykryć i próbować
zainstalować Nowy Sprzęt - też nic takiego sie nie dzieje.
Do tego podłączyłem to do innego kompa "ANTYKA" -równierz z tym samym XPpro
I działa - nawet ten error 5002 nie wyskakuje!
Rozwiązałem problem Instalki , teraz wymaga podłączenia do USB -
zrobiłem to - NIC
Nerwy mi puszczają już.
Nawet zmierzyłem napięcie na tym zasmarkanym USB jest OK - 5.04V
Nie wiem co robić.
Ponadto jak ją podłączam ,Binbows powinien wykryć i próbować
zainstalować Nowy Sprzęt - też nic takiego sie nie dzieje.
Do tego podłączyłem to do innego kompa "ANTYKA" -równierz z tym samym XPpro
I działa - nawet ten error 5002 nie wyskakuje!