Witam! Mam mały problem. Ostatnio byłem u kolegi z dyskiem. Jak podłączyłem go u siebie zaczął szwankować. Miałem cztery partycje są trzy. Wydaje mi się że komputer nie widzi całego dysku. Niektóre pliki działają inne nie. Nic nie można kopiować. Proszę pomóżcie.