Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zniknęła jedna partycja z dysku, nie można kopiować plików

monter55 29 Gru 2006 13:00 2010 8
  • #1 29 Gru 2006 13:00
    monter55
    Poziom 11  

Witam! Mam mały problem. Ostatnio byłem u kolegi z dyskiem. Jak podłączyłem go u siebie zaczął szwankować. Miałem cztery partycje są trzy. Wydaje mi się że komputer nie widzi całego dysku. Niektóre pliki działają inne nie. Nic nie można kopiować. Proszę pomóżcie.

• #2 29 Gru 2006 14:19
    Krzychskunk
    Poziom 12  

...bardzo prawdopodobne ze to usterka mechanichna...jak przenosiles dysk to moze zahaczyles o cos albo cieplutki dysk wyniosles na zewnatrz gdzie byla niska tenperatura...!!
    ...ale sprobuj uzyc jakiegos programu do sprawdzania dysku (google :D) moze to zwykle bledy...

• #3 29 Gru 2006 14:47
    dymek34
    Poziom 11  

Sprawdz u kumpla czy dzieje sie to samo, proponuje pobawic sie programem PartitionMagic.

• #4 29 Gru 2006 15:50
    zorg666
    Poziom 21  

na innym kompie uruchomprogram victoria i zobacz co ten program widzi na twoim dysku.

Zniknęła jedna partycja z dysku, nie można kopiować plików

:!:

• #5 29 Gru 2006 16:30
    monter55
    Poziom 11  

Dysk nie był podłączany odrazu jak go przyniosłem a raczej nim też nigdzie nie zachaczyłem. A na scandisk'u systemowym dochodzi do partcji E i się zatrzymuje a partycji F wogule nie widzi. Spróbuje waszych rad i się odezwe. Dzięki za pomoc.

• #6 29 Gru 2006 17:05
    Kamerzysta
    Poziom 17  

Prowdopodobnie nic mechanicznie się nie stało z dyskiem.. poprostu partycje Ci się rozwaliły.. Jeśli Ci nie zależy na danych przeleć dysk programem wdclear, który usunie wsio z dysku.
    Użyj programu do odzyskiwania w trybie raw.. jeśli masz tam ważne dane.. (np. Ontrack)

• #7 30 Gru 2006 00:40
    Usunięty
  • #9 04 Sty 2007 13:42
    monter55
    Poziom 11  

Poprostu sformatowałem dysk i utworzyłem partycje od nowa. Teraz działa jak należy. Dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME