Witam mam ładne radyjko firmy yamaha i gra całkiem ładnie ale brakuje mi w nim Cd wiec postanowiłem podłączyć discmana ale jak przylutowałem kabelki ( za głowica {nie do glowicy tylko do kabelków ktore łaczą sie z głowica]) i ta muzyka coś nie leci zafajnie:( to gra ale bardzo źle jest jakis inny sposob na podłączenie tego discmana?? wiem ze daje sie jakies oporniki czy cos?? niechce tego do glowicy montowac bo kasetki tez musza chodzic a jak przylutuje za glowica w jakis sposub to wrzucam kasete bez tasmy i powinien discman ladnie grac wiec jeli mugl by mi ktos pomoc to bardzo prosze o pomoc pozdrawiam
uzylem opcjii szukaj ale sposoby nie dzialaja:(
uzylem opcjii szukaj ale sposoby nie dzialaja:(