Witam kolegów. Mam mały problem, mianowicie podłączyłem drugi dysk SATA i system go nie widzi niestety. Dysk pracuje, czuć obracające sie talerze. W biosie włączyłem na Auto. Moja płyta to Asus A7V8X. Co jest nie tak? Proszę o radę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam