Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Challenger - piloty. Pilot od alarmu do kluczyka od Mercedesa.

30 Gru 2006 01:04 1755 8
  • Poziom 31  
    Panowie, wychodził Challenger z pilotami a'la mercedes. VW scyzoryk??
    Klient mnie szarpie żeby mu wszadzić pilota od alarmu do kluczyka od merca. Da się??
  • Poziom 32  
    Zamontuj X-Safe, bardzo przyzwoity alarm pilotowy z laminatem pod oryginalną obudowę scyzoryk. I nie wymaga programatora!
  • Poziom 31  
    Tylko cena.....zobaczymy czy klient tyle zapłaci :)
    Ale dzięki
  • Poziom 32  
    Nie, no cena X-Safe i Challengera jest w miarę podobna, kwestia tylko jaki to pilot, bo już trochę zgłupiałem, mercedes czy volkswagen?
  • Poziom 31  
    Mercedes 124 , trza dołożyć alarm z pilotem "scyzoryk". Niby ma pilota z borobionym grotem, tylko trzeba flaki pilota od alarmu w niego wsadzić. Jeszcze jakbyś mi jakiś rozsądny namiar na to dał to by było super
  • Poziom 32  
    Jeżeli ten pilot jest taki, jak w VW to X-Safe zadziała. Są wersje dwu i trzy przyciskowe. Szczerze powiedziawszy nigdy się tym pilotom nie przyglądałem, ale pamiętam, że w Mesiach były też piloty jedno przyciskowe i takich X-Safe nie robi.
  • Poziom 31  
    Załozona forteca + rzeźba z gryfem.
  • Poziom 11  
    witam.
    w takiej sytuacji najlepiej zalozyc jakąs bezpilotówke wtedy klijent bedzie zadowolony :)
  • Poziom 31  
    tam nie było zadnego pilota orginalnego. Gość se dorobił kluczyk od VW bo mu się pilot podobał.
    Wywaliłem to i wsadziłem to co wsadziłem. Działa jak Pan Bóg przykazał i klient zadowolony