Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Doblo i radio

30 Dec 2006 16:28 5355 8
  • Level 13  
    Witam
    Chcialem zalozyc w swoim fiaciku radio i tutaj pojawil sie problem >brak jakichkolwiek kabelkow i kostek !!!
    czy mozliwe jest aby w XXI wieku Fiat wypuscil auto bez instalacji pod radio ?? czy moze nie wiem gdzie tego szukac :cry:
    Jezeli mial juz ktos przygode z takim autem bez instalacji to prosze o wypowiedz, bo jezeli jest to norma to nie ma problemu -sam to podlacze
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 32  
    we fiatach w wersji bez radia to normalne -przynajmniej w wersji wschodniej -wszystko musisz sam poprowadzić ,na antene jest dziura ,jest to do zrobienia -robiłem tyle że radio u mni było na górze
  • Level 10  
    witam
    ja miałem kiedyś przygode z autami które były sprowadzane z niemiec francji holandi itp.auta z policji karetek nie miały oryginalnej instalacji miałem taki przypadek w VW T4 z holenderskiej policji audi A6z karetka niemiec vectra b moze twoje auto było sprowadzone z włoch
  • Level 13  
    Auto z salonu 2002 rok ja jestem 2 wlascicielem
    przeczytalem instrukcje i wydawalo sie proste :D podpiac do kostek i tyle
    Rozkrecilem cala deske rozdzielcza w poszukiwaniu czegokolwiek ale bez rezultatow. Myslalem ze zle szukam, wydawalo mi sie ze to jest niemozliwe aby w tych czasach produkowac auta bez instalacji do radia
    Dzieki za odpowiedzi troche sie uspokoilem i biore sie za robote :D
  • Level 32  
    wd polo clasic też jeśli był bez radia to instalacji nie było ,zresztą obecnie w pandach też jest tak samo
  • User removed account  
  • Level 13  
    Doswiadczenia to musze sie przyznac nie mam ale odpuscic nie odpuszcze bo na radio + glosniki wydalem 1000 zl, a pozatym to auto jest wypatroszone.
    Jedne drzwi juz rozebralem i zrezygnowalem -tam nie bedzie glosnikow!!
    Nie wiem jak poskladam no ale moze dam rade z pomoca poxipolu:D
    Szkoda ze wczesniej nie napisalem tego tematu:cry: bo podeslalbym auto do "norbert.s.":D a tak to nawet do serwisu glupio jechac bo slady mojej dzialalnosci sa dosc widoczne
    Wielkie dzieki za porady
  • User removed account  
  • Level 13  
    OK
    juz po sprawie
    Dziekuje wszystkim za pomoc
    nie wiem czy tak to powinno wygladac ale
    Zamykam temat:D