No właśnie, przez moją nieuwagę spaliły się tranzystory C3854 A1490.... i mam pytanie: czy trzeba kupić takie same (jeśli tak to gdzie, ja nie znalazłem nigdzie) czy można jakiś zamienniki (jakie) i czy ewentualnie można jakieś mocniejsze tranzystory które by działały z tym cudem?