czy ktos moze mi pomoc, po podlaczeniu radia pionier pali bazpiacznik przy kablu battery+12, probowalem podlanczac bezposrednio do akumulatora ,kable czerwony i battery +12 do + i czarny do - ,ciagle to samo, czy to jakis problem z radiem?prosze o pomoc