Sprawdzałem na jaką sieć ten tel. ma simlocka - włożyłem karte IDEI włączył sie ale niezaakceptował, wyłączyłem go włożyłem krte z ery i już sie nie włączył, a klient przyniósł bo miał problemy z głośniczkiem - nie było słychać głosu podczas połączenia, jak go przyniósł to przy mnie go wyłączył widziałem jak chodzi - mieliście taki przypadek? co sie mogło stać?
pytałem gościa potem mówił że ma simlocka na ere
pozdrawiam
pytałem gościa potem mówił że ma simlocka na ere
pozdrawiam