Witam
Posiadam cyrkularkę sterowana ręcznie poprzez kasetę chciałbym schemat na sterowanie automatyczne, Np.: tak aby pila po dojechaniu do wyłącznika krańcowego samoczynnie poprzez przełącznik czasowy opuszczała się w dół i po do jechaniu do zadanej głębokości samoczynnie wyjechała do góry do wyłącznika krańcowego.
Posiadam cyrkularkę sterowana ręcznie poprzez kasetę chciałbym schemat na sterowanie automatyczne, Np.: tak aby pila po dojechaniu do wyłącznika krańcowego samoczynnie poprzez przełącznik czasowy opuszczała się w dół i po do jechaniu do zadanej głębokości samoczynnie wyjechała do góry do wyłącznika krańcowego.