Moja drukarka nie chce mi od wczoraj drukowac i świeci się pomarańczowa dioda koło obrazka tuszu i na nim jest taka kropelka.
Ktoś może wie, dlaczego tak się dzieje?
Mam ją już około 5 lat i nigdy nic mi się takiego nie robiło. Wczoraj napełniałam kardricz (czy jakoś tak się to pisze) i po wydrukowaniu 5 kartek dalej już nie chciało.
Proszę o jakąś odpowiedz. Będe bardzo wdzięczna.
Ktoś może wie, dlaczego tak się dzieje?
Mam ją już około 5 lat i nigdy nic mi się takiego nie robiło. Wczoraj napełniałam kardricz (czy jakoś tak się to pisze) i po wydrukowaniu 5 kartek dalej już nie chciało.
Proszę o jakąś odpowiedz. Będe bardzo wdzięczna.