Chodzi o to, że przy wyłączaniu z pilota wcisnąłem jeszcze jakiś przycisk i mi się przestawił tryb STANDBY w magnetowidzie tak, że po wyłączeniu zamiast zegarka na wyświetlaczu mam pusty wyświetlacz i świeci się czerwona dioda we włączniku. Proszę o informację, jak przywrócić zegar lub o jakąś instrukcję obsługi tego magnetowidu.