Witam wszystkich to mój pierwszy post.
problem dotyczy sterowania elekrtycznego szyb,
wymontowałem silnik, zmieniłem szczotki, silnik działa w obie strony po podłaczeniu na krótki do akumulatora, jednak po wmontowaniu
w drzwi działa tylko w dół, mierząc napięcie we wtyczce silnik( dwa przewody) i przełaczając przyciskiem w górę i w dół biegunowosc we wtyczce(12 V) do silnika jest tylko w jedną stronę, słychac przekaznik tylko przy opuszczaniu szyby, przy podnoszeniu brak reakcji oraz styku przekaznikaze schematu wnioskuje że to jeden z przkazników jak sie do niego dostac..
pozdrawiam
problem dotyczy sterowania elekrtycznego szyb,
wymontowałem silnik, zmieniłem szczotki, silnik działa w obie strony po podłaczeniu na krótki do akumulatora, jednak po wmontowaniu
w drzwi działa tylko w dół, mierząc napięcie we wtyczce silnik( dwa przewody) i przełaczając przyciskiem w górę i w dół biegunowosc we wtyczce(12 V) do silnika jest tylko w jedną stronę, słychac przekaznik tylko przy opuszczaniu szyby, przy podnoszeniu brak reakcji oraz styku przekaznikaze schematu wnioskuje że to jeden z przkazników jak sie do niego dostac..
pozdrawiam