Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar DSB 717 - zacina się obraz

04 Sty 2007 23:08 6970 8
  • Poziom 10  
    Mam mały problem : otóż po zmianie kanałów, czasami, nie zawsze, przez pierwsze pięć sekund obraz zacina się, a potem jest już wszystko ok. Nie jest to jakaś olbrzymia usterka, ale chciałbym wiedzieć, czy można to usunąć. Jeśli ktoś miał podobny problem - proszę o pomoc.
    Pozdrawiwm
  • Poziom 39  
    Witam. Masz dobrze ustawioną antenę, jaki poziom sygnału?
  • Poziom 10  
    Myślę, że to nie jest problem sygnału, ponieważ przed zainstalowanie dekodera Cyfrowego Polsatu miałem zwykły cyfrowy zestaw satelitarny. Potem zmieniłem tylko dekoder i problem się pojawił. Dodam jeszcze, że zmieniłem disecq, bo na starym przy przełączaniu kanałów nadających z jednej satelity na kanał nadający z innej gubił się sygnał.
  • Poziom 9  
    mi sie tez zacina ale odpala bez porblemu tylko w trakcie czasem go zlapie zadyszka na 5-10 sekund ale to raz na kilka godzin.ale podczas zmiany jest wszystko ok. Tez myślę ze to moze być spowodowane poziomem sygnał
  • Poziom 43  
    SAM_ON napisał:
    problem się pojawił. Dodam jeszcze, że zmieniłem disecq,

No i może to mieć winę .
    Jakość sygnału mimo wszystko możesz podać.
  • Poziom 12  
    Witam jest to częsty problem tych tunerów ja założyłem radiatory na procesor,ram w sumie cztery radiatory i objawy zniknęły .A zawieszał mi się jakieś 20-30 razy dziennie Echostar DSB 717 - zacina się obraz
  • Poziom 29  
    traha napisał:
    Witam jest to częsty problem tych tunerów ja założyłem radiatory na procesor,ram w sumie cztery radiatory i objawy zniknęły .A zawieszał mi się jakieś 20-30 razy dziennie Echostar DSB 717 - zacina się obraz

Kolego a te radiatory są uniwersalne? z jakiego stopu metalu i jak je przymocować przykleja się?
  • Poziom 12  
    Był to radiator od procesora 486 dx 4 przecięty brzeszczotem na kawałki i przyklejony na kropelkę tuner jest już po gwarancji i dlatego tyle odwagi
  • Poziom 11  
    moze byc to za slaby sygnal jak poprzednicy pisali