Witam:)
Jak w temacie moja nokia niechce otworzyc filmów 3gp (nieobsługiwany foramt pliku). Używałem convertera 3 gp converter.
Prosze o Pomoc:)
Jak w temacie moja nokia niechce otworzyc filmów 3gp (nieobsługiwany foramt pliku). Używałem convertera 3 gp converter.
Prosze o Pomoc:)