przerobiłem pliki avi na 3gp prodramami takimi jak "ImTOO 3GP Video Converter Wizard 3" i "PVAuthor". niby wszystko w porządku tyle że po wgraniu pliku na telefon nie wykrywa on go jako 3gp tylko jako nieznana aplikacje, i nici z odtwarzania. co moze byc tego przyczyna? prosze o pomoc