witam posiadam problem ze simsonem a mianowicie chodzi o to że gdy chcę go zapalić to zapali jedynie na dodaniu ssania i gdzy przepustnica jest zamknięta a gdy jest już zapalony to wchodzi na wysokie obroty i chodzi na wysokich schodzi na niższe dopiedo gdy dam mu ssanie wtedy jest ok tak samo jest w jeździe tylko że gaśnie na małych obrotach:/ nie mam pojęcia co mu jest:/ może ktoś wie co może być winne???? z góry dzięki za pomoc POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!