Witam,
po wymianie tonera, blado drukuje,
podejrzewam, że to moja wina, ponieważ, przed uzupełnieniem wkładu z tonerem, wyciągałem taki moduł... z którego wysypało się troszkę proszku.
jak mogę poprawić druk?
po wymianie tonera, blado drukuje,
podejrzewam, że to moja wina, ponieważ, przed uzupełnieniem wkładu z tonerem, wyciągałem taki moduł... z którego wysypało się troszkę proszku.
jak mogę poprawić druk?