Witam wszystkich!
Mam prośbe. Pisze referat na temat FALOWNIK PRĄDU.
Potrzebuje jak najwięcej informacji.
Prosze piszcie.
Mam prośbe. Pisze referat na temat FALOWNIK PRĄDU.
Potrzebuje jak najwięcej informacji.
Prosze piszcie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamManiek120a napisał:
[ ... ]
Prosze piszcie.
Maniek120a napisał:Szukałem w google ale nic konkretnego nie potrafie znaleźć.
Maniek120a napisał:Gdyby Ktoś miał coś konkretnego na ten temat to prosze o kontakt.
Dzięki z góry!