witam
Po na graniu na płyte DVD+R danych i u mieszczeniu płyty DVD+R w innym otwarzaczu Otwarzacz nie widzi danych na płycie DVD+R.
Czy moze to byc przyczyna płyt z roznymi symbolami mam na mysli plusy(DVD+R)lub minusy (DVD-R)
Po na graniu na płyte DVD+R danych i u mieszczeniu płyty DVD+R w innym otwarzaczu Otwarzacz nie widzi danych na płycie DVD+R.
Czy moze to byc przyczyna płyt z roznymi symbolami mam na mysli plusy(DVD+R)lub minusy (DVD-R)