Witam!
Mam problem z DVB ZEHNDER ZX 2100. Obraz jest postrzępiony i widać jakieś dziwne
„cienie, płomyczki” objawy widoczne na dołączonej fotce! Te zniekształcenia zmieniają się wraz z treścią obrazu. Wymieniłem wszystkie elektrolity w przetwornicy po stronie wtórnej lecz to nie przyniosło żadnych efektów! Może to sprawa softu?
Mam problem z DVB ZEHNDER ZX 2100. Obraz jest postrzępiony i widać jakieś dziwne
„cienie, płomyczki” objawy widoczne na dołączonej fotce! Te zniekształcenia zmieniają się wraz z treścią obrazu. Wymieniłem wszystkie elektrolity w przetwornicy po stronie wtórnej lecz to nie przyniosło żadnych efektów! Może to sprawa softu?