Co to jest " PHANTOM 48V " ??
Mam to w mikserze , taki przycisk a nad nim pisze PHANTOM 48V , do czego to i po co ??
Mam to w mikserze , taki przycisk a nad nim pisze PHANTOM 48V , do czego to i po co ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam