Witam, chciałbym zrobić sobie w domu punk dostępowy abym mógł wykorzystać w moim laptopie (maxdata) kartę sieciową wifi. Mam internet radiowy w takim połączeniu: acces point > switch > trzy kompy po kablu, każdy z nich ma przypisane ip a identyfikacja jest po mac-adresie.
Mój dostawca internetu doradził mi abym zakupił sobie do tego celu coś takiego:
http://www.allegro.pl/item157305133_linksys_wrt54g_v_2_router_wifi_ap_4_ro_portowy_fv.html
a ja się zastanawiam czy nie wystarczy to:
http://www.allegro.pl/item154305959_d_link_di_524_54mb_s_router_accesspoint_switch_x4.html
proszę znających się w temacie o poradę.
Pozdrawiam.
Mój dostawca internetu doradził mi abym zakupił sobie do tego celu coś takiego:
http://www.allegro.pl/item157305133_linksys_wrt54g_v_2_router_wifi_ap_4_ro_portowy_fv.html
a ja się zastanawiam czy nie wystarczy to:
http://www.allegro.pl/item154305959_d_link_di_524_54mb_s_router_accesspoint_switch_x4.html
proszę znających się w temacie o poradę.
Pozdrawiam.