Witam !!
Juz sporo czasu szukam schematow kabelkow aby połączyć
LOGO 4xx czy EASY 815 z pc-tem i bez sukcesu.
Dzięki za odzef.
Juz sporo czasu szukam schematow kabelkow aby połączyć
LOGO 4xx czy EASY 815 z pc-tem i bez sukcesu.
Dzięki za odzef.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam