logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Technics SA-EX100 - syczenie kolumn na wszystkich wejściach po włączeniu

OscarKKK 14 Sty 2007 13:28 1736 4
REKLAMA
  • #1 3444914
    OscarKKK
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Witam. Mam problem z w/w amplitunerem. Otoz, po wlaczeniu jego jednym razem na kazdym wejsciu sycza kolumny (charakterystyczny dla radia ) tak jak na VCR, CD, TUNER, TAPE, PHONO. Gdy podlacze zrodlo np kompa pod CD, to nieraz na wszystkich wejsciach gra muza z kompa wraz z syczeniem radiowym. Nieraz gdy sie wlaczy na wszystkich wejsciach syczy radio ale cicho, mimo ze leci muza z kompa... Nie znam sie na tym, moze cos poradzicie ?
  • REKLAMA
  • #2 3453246
    OscarKKK
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Podbijam temat, moze jednak ktos pomoze ?
  • REKLAMA
  • #3 3453347
    tik_tak
    Poziom 36  
    Posty: 2623
    Pomógł: 428
    Ocena: 373
    Do sprawdzenia selektor wejść czyli TC916...
    Jeśli nie czujesz się na siłach oddaj go w fachowe ręce.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 3454731
    matielektro
    Poziom 15  
    Posty: 210
    Pomógł: 4
    Ocena: 6
    Witam. Miałem podobny problem w SA-EX140, płytki w nim sa wzjamnie połączone złaczami, rozłacz je i złacz ponownie, mam na mysli przedni panel. Mnie pomogło wzmacniacz służy do chwili obecnej u mojej kumpeli:]
  • #5 3457435
    OscarKKK
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Wielkie dzięki matielektro. Jak ręką odjął !! Sposób prosty, na 3 min roboty !:D
REKLAMA