Witam ponownie!
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem nagrywarki LiteOn DVDRW SOHW-1653S. Nagrywarka ostatnio zacząła wyrzucać przy nagrywaniu płyt cd-r Błąd Kalibracji Mocy aż ostatecznie wogóle przestała je nagrywać i odczytywać. Z odczytem i nagrywaniem płyt DVD nie ma problemu. Po tym jak przestała odczytywać płyty CD nagrywanie DVD trwa o wiele krócej. Laser jest czysty. Zmiana zasilacza też nie pomaga. Przypuszczam że to nie jest wina laseru ze względu na to że z płytami DVD nie ma problemu.
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem nagrywarki LiteOn DVDRW SOHW-1653S. Nagrywarka ostatnio zacząła wyrzucać przy nagrywaniu płyt cd-r Błąd Kalibracji Mocy aż ostatecznie wogóle przestała je nagrywać i odczytywać. Z odczytem i nagrywaniem płyt DVD nie ma problemu. Po tym jak przestała odczytywać płyty CD nagrywanie DVD trwa o wiele krócej. Laser jest czysty. Zmiana zasilacza też nie pomaga. Przypuszczam że to nie jest wina laseru ze względu na to że z płytami DVD nie ma problemu.