WITAM
Mam problem z odtwarzaczem CD Sony CDP-950
---------------
Problem tkwi w czytniku - nagle przestał czytać CD, myśląc, że to wina lasera kupiłem nowy:/ lecz niestety na darmo gdyż zauważyłem, zę po wysunięciu go w skrajne polożenie -wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu, nie powraca do początku...
w rezultacie wyskakuje NO DISC
---------------
Dotąd wszystko hulało...:/ jak problem nie tkwi bezpośrednio w czytniku tylko w scalaku sterującym prowadnicą..... TO CO TO MOŻE BYĆ ZA UKŁADZIK:?: , A MOŻE PROBLEM JEST INNY
--------------
BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA JAKĄKOLWIEK RADĘ
z góry dziękuję.
Piotr
Mam problem z odtwarzaczem CD Sony CDP-950
---------------
Problem tkwi w czytniku - nagle przestał czytać CD, myśląc, że to wina lasera kupiłem nowy:/ lecz niestety na darmo gdyż zauważyłem, zę po wysunięciu go w skrajne polożenie -wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu, nie powraca do początku...
---------------
Dotąd wszystko hulało...:/ jak problem nie tkwi bezpośrednio w czytniku tylko w scalaku sterującym prowadnicą..... TO CO TO MOŻE BYĆ ZA UKŁADZIK:?: , A MOŻE PROBLEM JEST INNY
--------------
BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA JAKĄKOLWIEK RADĘ
z góry dziękuję.
Piotr