witam
mam taki problem
Podczas stłuczki (lewy przód) wystrzeliła poduszka kierowcy natomiast nie wystrzelila poduszka pasażera. Czy mają one osobne czujniki czy jest to jakieś uszkodzenie. Czy zdarza się tak że nie wystrzeliwują dwie równocześnie.
Czy sensor (ten który można programować jest wspólny dla wszystkich poduszek?
pozdrawiam
mam taki problem
Podczas stłuczki (lewy przód) wystrzeliła poduszka kierowcy natomiast nie wystrzelila poduszka pasażera. Czy mają one osobne czujniki czy jest to jakieś uszkodzenie. Czy zdarza się tak że nie wystrzeliwują dwie równocześnie.
Czy sensor (ten który można programować jest wspólny dla wszystkich poduszek?
pozdrawiam