witam trafil do mnie wzmacniacz sam. z uszk. tranzystorami w przetwornicy IRFZ44N. Wymienilem komplet rranzystorów tzn. 6 szt.
Po podłaczeniu pod zasilacz 10A wzm. pobiera pełny prad i nie ma napiec na wyjsciu przetwornicy. Nastepnie wymieniony układ sterujacy KA555I, pomierzyłem reszte tranzystorów w przetwornicy i wszystkie rezystory, wszystko dobra a wzm. dalej nie działa. Odłaczyłem diody na wyjściu z przetwornicy i efekt jest taki sam.
jesli ma ktos jakies sugestie to prosze o pomoc bo mi juz sie skonczyly pomysły
Po podłaczeniu pod zasilacz 10A wzm. pobiera pełny prad i nie ma napiec na wyjsciu przetwornicy. Nastepnie wymieniony układ sterujacy KA555I, pomierzyłem reszte tranzystorów w przetwornicy i wszystkie rezystory, wszystko dobra a wzm. dalej nie działa. Odłaczyłem diody na wyjściu z przetwornicy i efekt jest taki sam.
jesli ma ktos jakies sugestie to prosze o pomoc bo mi juz sie skonczyly pomysły