Jak w temacie, czy istnieja jakies konwertery (RS232C<->0-5V) z mniejsza liczba wyprowadzen niz 16 i w obudowie SMD? Wystarczy zeby mial 1 konwerter (MAX232 ma 2). Oczywiscie firma obojetna.
Czy ktos moze mnie naprowadzic?
Dziekuje i pozdrawiam.
Czy ktos moze mnie naprowadzic?
Dziekuje i pozdrawiam.