logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Seat Toledo 2001 - Moduł komfortu a instalacja 4 szyb elektrycznych

makki24 21 Sty 2007 22:02 2774 2
REKLAMA
  • #1 3471596
    makki24
    Poziom 14  
    Posty: 158
    Pomógł: 4
    Ocena: 31
    Witam kolegow.
    Mam pytanko do kogos kto to przerabial.Samochod z orginalu pustaczek tzn. mial 2 szyby elektryczne i nic wiecej.Dostawilem dodatkowe 2 szyby i el. lusterka z wiazkami orginalnymi tez z 2001 roku.Problem tkwi w module komfortu.Pytanie,czy auto z orginalu ma wszystkie kable i czy modul komfortu na 4 szyby ma identyczne kostki do instalacji elektrycznej.Dzieki i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3472411
    snou
    Poziom 13  
    Posty: 85
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    rozczaruje cie ale nie
    modul konfortu rozni sie ;) to juz w sumie zamyka sprawe
    no chyba ze masz zamiar przerabiac instalacje
    z tego co pamietam 2x elektryka szyb przod ma modul na 3 wtyczki
    pelen wypas ma 2 wtyczki ;)
    pozdrawiam
  • #3 4311533
    makki24
    Poziom 14  
    Posty: 158
    Pomógł: 4
    Ocena: 31
    Cze.
    Wracajac do starego tematu,jak sie chce to sie da.Tak dokladnie jak piszesz modul 2 szyby ma 3 wtyczki ale okolo 38 sztuk kabli.Modul od 4 szyb 2 wtyczki i z tego co pamietam 9 sztuk kabli mniej.Pierwsze co zrobilem to poprzepinalem bable z 3 wtyczkowego do 2 wedlug kolorow i juz ruszyly przednie szyby i elektryczne lusterka ktorych wczesniej nie posiadalem.Z uruchumienim tylu bylo gorzej,brak zasilania i komunikacji z modulem.Ale to problem 2 kabli na jedna strone czerwonego zasilania po stacyjce i komunikacji ktora wzielem z drzwi przednich.No i z moim pechem modul mialem po 2003 roku musialem wymienic pilot bo nieszlo starego dokodowac,niezgodnosc MHz.
    Pozdrawiam
REKLAMA