Witam kolegow.
Mam pytanko do kogos kto to przerabial.Samochod z orginalu pustaczek tzn. mial 2 szyby elektryczne i nic wiecej.Dostawilem dodatkowe 2 szyby i el. lusterka z wiazkami orginalnymi tez z 2001 roku.Problem tkwi w module komfortu.Pytanie,czy auto z orginalu ma wszystkie kable i czy modul komfortu na 4 szyby ma identyczne kostki do instalacji elektrycznej.Dzieki i pozdrawiam
Mam pytanko do kogos kto to przerabial.Samochod z orginalu pustaczek tzn. mial 2 szyby elektryczne i nic wiecej.Dostawilem dodatkowe 2 szyby i el. lusterka z wiazkami orginalnymi tez z 2001 roku.Problem tkwi w module komfortu.Pytanie,czy auto z orginalu ma wszystkie kable i czy modul komfortu na 4 szyby ma identyczne kostki do instalacji elektrycznej.Dzieki i pozdrawiam