po zainstalowaniu centrali panasonic pojawił się problem w funkcjonowaniu przelączania połączeń pomiędzy telefonami.
W większości przypadków transfer połączenia następuje po naciśnięciu na telefonie przycisku "flash" bądź "R", a następnie wybraniu nr wewnętrzenego.
Problem pojawił się w 3 telefonach panasonic model kx-tcd430pdc. wczesniej funkcja ta działała dobrze. teraz po naciśnięciu przycisku "R" nic się nie dzieje, tak jakby centrala na to nie reagowała.
na czym polega problem?
dziękuję z góry za odpowiedź.
pozdrawiam!
W większości przypadków transfer połączenia następuje po naciśnięciu na telefonie przycisku "flash" bądź "R", a następnie wybraniu nr wewnętrzenego.
Problem pojawił się w 3 telefonach panasonic model kx-tcd430pdc. wczesniej funkcja ta działała dobrze. teraz po naciśnięciu przycisku "R" nic się nie dzieje, tak jakby centrala na to nie reagowała.
na czym polega problem?
dziękuję z góry za odpowiedź.
pozdrawiam!