Witam.
Od czasu do czasu zdarza mu się po włożeniu wtyczki do gniazda , mimo iż nie jest załączony do pracy włącza się pompa i leje się woda z głowicy parzącej.Wtedy nie reaguje na przyciski.Wypływ wody można zatrzymać wyjmując wtyczke.
Chciałbym sprawdzić elektronikę.Nie moge poradzić sobie z rozebraniem tego urządzenia.Na rogu w okolicach przycisków jest jakiś zatrzask którego nie umiem zwolnić.Jeśli ktoś zna sposób proszę opomoc
Od czasu do czasu zdarza mu się po włożeniu wtyczki do gniazda , mimo iż nie jest załączony do pracy włącza się pompa i leje się woda z głowicy parzącej.Wtedy nie reaguje na przyciski.Wypływ wody można zatrzymać wyjmując wtyczke.
Chciałbym sprawdzić elektronikę.Nie moge poradzić sobie z rozebraniem tego urządzenia.Na rogu w okolicach przycisków jest jakiś zatrzask którego nie umiem zwolnić.Jeśli ktoś zna sposób proszę opomoc