Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic RX-ED90 - brak 5V

25 Sty 2007 17:32 2739 8
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Ciekawe ile w North ona kosztuje, bo w serwisie Panasonica w Wa-wie chcą za nią 50zł.
    Kiedyś poradziłem sobię z nią w inny sposób i koszt nie przekroczył 5zł.
  • Poziom 1  
  • Pomocny post
    Specjalista od sprzętów RTV
    I o to Bynio chodzi, tak właśnie zrób - tasiemka z HDD (38pin) załatwi sprawę, jest z tym trochę dłubaniny ale efekt murowany.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Szanowni koledzy post jest stary ale najlepiej trafia w mój podobny problem. Mój Panasonic RX ED90 ma problemy ze sterowaniem z przycisków na froncie przednim.
    Ustaliłem w prosty sposób że jest to ściśle związane z taśmą łączącą Panel Cobra z resztą BODY. Objawy na początku były takie jakby wysypały się switche " naciskasz i brak reakcji lub reakcja niepożądana" np naciskasz TAPE a włącza się CD itd. Piszę ten post ponieważ może się on jeszcze przydać przy diagnozowaniu serii Panasonic COBRA TOP. W panelu łączącym jest taśma która ulega czasowemu zużyciu i powoduje dziwne objawy które mogą być przyczyną błednej diagnozy. Ważne ze przyciski w panelu COBRA działają prawidłowo. Ale funkcje pilota już nie co może mylić. Patrzac na serwisówkę jest to logiczne i uzasadnione gdyż sterowanie w tym sprzecie jest "porozrzucane"
    Moderowany przez Grzegorz Markowski:

Usunąłem treści nie związane z tematem wątku.
    3.1.14. (8.3) Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.
    GM

----
    Wydzielono z tematu: Panasonic RX-ED90 - brak 5V
    przez Grzegorz Markowski dnia 30.08.2011 22:51